Vango - Soul 300
4 / 5
4 / 5
Vango A Soul 300 3 személyes alagútsátor tökéletes egyensúlyt kínál a súly, a méret és az ár között. Sötétített hálófülkét és nagyfokú légáteresztő képességet is kínál. Vango A Soul 300 túrasátor fő előnye az alacsony súlya és megfizethető ára. Az alagútépítésnek köszönhetően nagyon gyorsan megépíthető, amit rossz körülmények között is értékelni fog. Vango A Tropico sátor nagyon tartós és megbízható Protex® 70D poliészterből készült, amelynek vízoszlopa 3000 mm. A belső sátor nagyon légáteresztő poliészterből készült, amely a Lights Out elsötétítésnek köszönhetően még napfelkeltekor is nyugodt alvást tesz lehetővé. A forró nyári napokon a belső sátor önmagában is használható. A sátoroszlopok PowerFlex® üvegszálból készültek, amely nagyon könnyű, erős és megbízható. A gondosan megtervezett szellőzés biztosítja a sátor kiváló szellőzését, amelyet hosszú utazásokra és alpesi túrázásra terveztek. A sátorban hurok található a lámpák felakasztásához, tárolózsebek és fényvisszaverő elemek a jobb láthatóság érdekében. A sátorhoz egy praktikus fedél is tartozik. A sátrat az EN5912 európai szabvány szerint tesztelték. A sátor jó szellőzéssel is büszkélkedhet a lélegző belső sátornak, a szellőzőnyílásoknak és a belső sátor bejáratánál lévő részleges szúnyoghálónak köszönhetően. Értékelni fogja a beépített hálós zsebeket, a világítási hurkokat és a kompressziós pántokkal ellátott fedelet is, amelyek megkönnyítik a sátor összepakolását, miközben a méretét kompaktan tartják. Fő tulajdonságok: 3 személy részére alacsony súly és gyors felépítés tropico tartós ProTex 70D poliészterből készült Lights-Out - egy elsötétített hálószoba a tökéletes éjszakai alváshoz szúnyogháló a sátor belső ajtajában égést gátló anyag, eliminálja a tűz következményeit - EN5912 szél- és esőállósági vizsgálat - EN5912 világítási hurkok tároló zsebek fényvisszaverő elemek Paraméterek: tropico: 70D Protex® (3000 mm) - 70D poliészter, ragasztott varratok, tűzálló talajtakaró: 100% polietilén szerkezet: powerflex® üvegszálas A Vango külső sátor anyaga Hogyan válasszunk sátrat
| Termék ID: | #6373685 |
| Alagút sátor: | Igen |
| Alapterület: | 280 x 190 cm |
| Bejáratok száma: | 1 |
| Dómsátor: | Nem |
| Előtér: | Nincs |
| Férőhelyek száma: | 3 személy |
| Horgász sátor: | Nem |
| Maximális belső magasság: | 115 cm |
| Összecsomagolt méret: | 52 x 15 cm |
| Strandsátor: | Nem |
| Tömeg: | 2.7 kg |