Autonics - ACL-20T - Elosztóblokk csavarmentes 20 PIN 250VAC/250VDC 10A Fent/Lent IP20 (ACL-20T)
0 / 5
0 / 5
Az ACL sorozatú csatlakozóblokkok csavarmentes push-in típusú csatlakozást használnak a gyors és egyszerű vezetékezés, az egyenletes meghúzás, a nagy rezgésállóság, valamint a biztonságos és tartós csatlakozás érdekében. A csatlakozóblokkok közös vezetékezéssel vannak ellátva a NYÁK-on, így nincs szükség áthidalásokra. A kompakt kialakítás 5 mm-es csatlakozóosztással lehetővé teszi a rugalmas telepítést korlátozott helyeken. Az ACL sorozatú csatlakozóblokkok csavarmentes push-in típusú csatlakozást használnak a gyors és egyszerű vezetékezés, az egyenletes meghúzás, a nagy rezgésállóság, valamint a biztonságos és tartós csatlakozás érdekében. A csatlakozóblokkok közös vezetékezéssel vannak ellátva a NYÁK-on, így nincs szükség áthidalásokra. A kompakt kialakítás 5 mm-es csatlakozóosztással lehetővé teszi a rugalmas telepítést korlátozott helyeken.
| Termék ID: | #2564109 |
| Cikkszám: | ACL-20T |
| Csatlakozó típusa: | Csavarmentes |
| Csatlakozópontok: | 20 db |
| Garancia: | 12 hónap |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Max. körny. hőmérséklet: | 55°C |
| Max. terhelés: | 10A |
| Min. körny. hőmérséklet: | -15°C |
| Névleges feszültség: | 250V AC/DC |