ELDLUX - 3 pólusú nyítható kábeltoldó 1.5mm2 IP68 (CNP20-3P)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2564502 |
| EAN kód: | 5999569615174 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 27 mm |
| Beköthető vezeték keresztmetszet (mm²): | 0.5mm² - 1.5mm² |
| Feszültség (V): | 250 V |
| IP védettség: | IP68 |
| Működési hőmérséklet (℃): | -40℃ - 125℃ |
| Névleges áram (A): | 16 A |
| Szélesség (mm): | 73.5 mm |
| Szín: | Fekete |