Phoenix Contact - átvezető sorkapocs, ST 2, 5-TWIN 3031241 (3031241)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2565259 |
| Keresztmetszet: | 2.5mm² |
| Max. keresztmetszet, hajlékony vezető: | 2,50mm² |
| Max. keresztmetszet, tömör vezető: | 4mm² |
| Max. környezeti hőmérséklet: | 120°C |
| Min. keresztmetszet, hajlékony vezető: | 0,08mm² |
| Min. keresztmetszet, tömör vezető: | 0,08mm² |
| Min. környezeti hőmérséklet: | -40°C |
| Nettó magasság: | 60,50mm |
| Nettó mélység: | 36,50mm |
| Nettó szélesség: | 5,20mm |
| Nettó tömeg: | 0,01kg |
| Névleges áram: | 24A |
| Rendszer: | rugós sorkapocs |
| Szín: | szürke |
| Tartozék: | sorkapocs |
| Termékcsalád: | ST |
| Változat: | átmenő sorkapcsok |
| Veszteségi teljesítmény: | 0,77W |