Schrack Technik - Alu-réz vezetékösszekötő kapocs, dupla, szürke, 300mm2 (IKA21716)
0 / 5
0 / 5
Vezetékösszekötő kapcsok, másnéven FVK fővezetéki sorkapcsok különböző színekben és méretekben. Alumínium és réz vezetékek összekötésére, toldására.
| Termék ID: | #2565179 |
| EAN kód: | 9004840595017 |
| Csatlakozó anyaga: | alumínium, réz |
| Leágazó kapcsok 10mm²: | 2p. 1 leágazás 10mm² |
| Leágazó kapcsok 300mm²: | 1p. 3 leágazás 300mm² |
| Max. környezeti hőmérséklet: | 80°C |
| Min. környezeti hőmérséklet: | -25°C |
| Nettó hosszúság: | 105,00mm |
| Nettó mélység: | 73,50mm |
| Nettó szélesség: | 67,60mm |
| Nettó tömeg: | 0,03kg |
| Pólus: | 1 pólus |
| Szín: | szürke |
| Változat: | alu-réz kapocsblokk |
| Veszteségi teljesítmény: | 4,00W |