Schrack Technik - Alu-réz vezetékösszekötő kapocs, szürke, 50mm2 (IKA21310)
0 / 5
0 / 5
Vezetékösszekötő kapcsok, másnéven FVK fővezetéki sorkapcsok különböző színekben és méretekben. Alumínium és réz vezetékek összekötésére, toldására.
| Termék ID: | #2565366 |
| EAN kód: | 9004840594652 |
| Betápláló vezeték: | max.50mm² |
| Csatlakozó anyaga: | alumínium, réz |
| Leágazó kapcsok 50mm²: | 1p. 1 leágazás 50mm² |
| Max. környezeti hőmérséklet: | 80°C |
| Min. környezeti hőmérséklet: | -25°C |
| Nettó magasság: | 70,00mm |
| Nettó mélység: | 43,00mm |
| Nettó szélesség: | 20,00mm |
| Nettó tömeg: | 0,04kg |
| Pólus: | 1 pólus |
| Szín: | szürke |
| Változat: | alu-réz kapocsblokk |
| Veszteségi teljesítmény: | 1,40W |