Schrack Technik - Nagyáramú burkolt elágazókapocs, Al/Cu, 70mm2, 1p. Szürke (IKA26310)
0 / 5
0 / 5
Vezetékösszekötő kapcsok, másnéven FVK fővezetéki sorkapcsok különböző színekben és méretekben. Alumínium és réz vezetékek összekötésére, toldására.
| Termék ID: | #2564809 |
| EAN kód: | 9004840499810 |
| Betápláló vezeték: | max.70mm² |
| Csatlakozó anyaga: | alumínium, réz |
| Leágazó kapcsok 50mm²: | 1p. 2 leágazás |
| Leágazó kapcsok 70mm²: | 1p. 2 leágazás |
| Nettó magasság: | 63,00mm |
| Nettó mélység: | 48,70mm |
| Nettó szélesség: | 40,00mm |
| Nettó tömeg: | 0,17kg |
| Pólus: | 1 pólus |
| Szín: | szürke |
| Változat: | burkolt nagyáramú kapocs |
| Veszteségi teljesítmény: | 2,10W |