Schrack Technik - Schrack Alu-réz vezetékösszekötő kapocs, szürke, 95mm2 (IKA21410)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2562634 |
| Betápláló vezeték: | max.95mm² |
| Csatlakozó anyaga: | alumínium, réz |
| Leágazó kapcsok 95mm²: | 1p. 1 leágazás 95mm² |
| Max. környezeti hőmérséklet: | 80°C |
| Max. terhelhetőség Al: | 155A |
| Max. terhelhetőség Cu: | 232A |
| Min. környezeti hőmérséklet: | -25°C |
| Nettó magasság: | 93,00mm |
| Nettó mélység: | 57,00mm |
| Nettó szélesség: | 25,50mm |
| Nettó tömeg: | 0,10kg |
| Pólus: | 1 pólus |
| Szín: | szürke |
| Változat: | alu-réz kapocsblokk |
| Veszteségi teljesítmény: | 2,30W |