TRACON - FLSO16 Fővezetéki leágazó sorkapocs nyitható fedéllel 3×16(16)mm2, 1000VAC/DC, 80A (FLSO16)
0 / 5
0 / 5
Tracon FLSO16 Fővez. leágazó sorkapocs 3×16(16)mm2 / 4×10(6)mm2 nyitható fedéllel Fővezetéki leágazó sorkapocs nyitható fedéllel 3×16(16)mm2 / 4×10(6)mm2, 1000VAC/DC, 80A
| Termék ID: | #2562451 |
| Cikkszám: | 142004 |
| EAN kód: | 5997374192491 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 65.5 |
| Készlet elérhetőség: | Mai megrendelés esetén 2 - 3 munkanap múlva átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Magasság: | 65.5 mm |
| Mélység: | 47 mm |
| Szegedi raktár: | 5 |
| Termék adatok: | 3×16(16)mm2 / 4×10(6)mm2, 1000VAC/DC, 80A |
| Típus: | Fővezetéki leágazó sorkapocs nyitható fedéllel |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |