TRACON - S10A-H-L Sorkapocs 6mm 12tagú lemezes (S10A-H-L)
0 / 5
0 / 5
Tracon S10A-H-L Sorkapocs lem. 6nmm 12tagú lemezes Beköthető vezetékkeresztmetszet (mm2): 6 Kapcsok száma: × 12 Névleges áram (A): 40 A Beköthető vezeték (mm): Tömör: 2.9 Sodrott: 3.3 Hajlékony: 2.9 d1 (mm): 4.2 a (mm): 15 b (mm): 128 c (mm): 20.6 e (mm): 10.8
| Termék ID: | #2562436 |
| Cikkszám: | 121598 |
| EAN kód: | 5997374175036 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 29 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 15.3 |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Magasság: | 15.3 mm |
| Mélység: | 15.3 mm |
| Szegedi raktár: | 16 |
| Termék adatok: | 6mm2, 450VAC, 40A, PP |
| Típus: | Flexibilis sorozatkapocs "H"-profil (nyomólemezes) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány: | -20-75 C° |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |