TRACON - S10A-U Sorkapocs 6mm 12tagú müanyag natúr 40A (S10A-U)
0 / 5
0 / 5
Kizárólag a készlet erejéig vagy visszavonásig! Más kedvezménnyel, akcióval vagy kuponkóddal nem összevonható! A készletkisöprő akciós termékek között előfordulhat doboz nélküli bemutatódarab vagy esztétikai sérült termék, ezért tudjuk ennyire alacsony áron adni, kérdés esetén keresd vevőszolgálatunkat! Tracon S10A-U Sorkapocs 6nmm 12tagú müa. natúr 40A Beköthető vezetékkeresztmetszet (mm2): 6 Kapcsok száma: × 12 Névleges áram (A): 40 A Beköthető vezeték (mm): Tömör: 2.9 Sodrott: 3.3 Hajlékony: 2.9 d1 (mm): 4.2 a (mm): 15 b (mm): 128 c (mm): 20.6 e (mm): 10.8
| Termék ID: | #2564420 |
| Cikkszám: | 124848 |
| EAN kód: | 5997374104531 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 203 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 15 |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 10 darab |
| Magasság: | 15 mm |
| Mélység: | 20.6 mm |
| Szélesség: | 137.3 mm |
| Termék adatok: | 6mm2, 450VAC, 40A, PE |
| Típus: | Flexibilis sorozatkapocs "U"-profil |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány: | -20-75 C° |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |