TRACON - S15A-H-L Sorkapocs 10mm 12tagú lemezes (S15A-H-L)
0 / 5
0 / 5
Tracon S15A-H-L Sorkapocs lem. 10Nmm 12tagú lemezes Beköthető vezetékkeresztmetszet (mm2): 10 Kapcsok száma: × 12 Névleges áram (A): 50 A Beköthető vezeték (mm): Tömör: 3.7 Sodrott: 4.2 Hajlékony: - d1 (mm): 4.5 a (mm): 16.6 b (mm): 140 c (mm): 22.5 e (mm): 11.5
| Termék ID: | #2562673 |
| Cikkszám: | 124966 |
| EAN kód: | 5997374191104 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 16.6 |
| Készlet elérhetőség: | Mai megrendelés esetén 2 - 3 munkanap múlva átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Magasság: | 16.6 mm |
| Mélység: | 22.5 mm |
| Szegedi raktár: | 24 |
| Termék adatok: | 10 mm2, 450VAC, 50A, PP |
| Típus: | Flexibilis sorozatkapocs "H"-profil (nyomólemezes) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány: | -20-75 C° |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |