TRACON - S3A-U Sorkapocs 2, 5nmm 12tagú műanyag natúr 16A (S3A-U)
0 / 5
0 / 5
Tracon S3A-U Sorkapocs 2,5nmm 12tagú müa. natúr 16A
| Termék ID: | #2562408 |
| Cikkszám: | 124846 |
| EAN kód: | 5997374104517 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 196 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 10.8 |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 10 darab |
| Magasság: | 10.8 mm |
| Mélység: | 15.6 mm |
| Szín: | natúr |
| Termék adatok: | 2,5mm2, 450VAC, 16A, PE |
| Típus: | Flexibilis sorozatkapocs "U"-profil |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány: | -20-75 C° |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |