TRACON - S60A-U Sorkapocs 25mm2 12 tagú 80A natúr, műanyag (S60A-U)
0 / 5
0 / 5
Tracon S60A-U Sorkapocs 25mm2 12 tagú 80A natúr, műa
| Termék ID: | #2564784 |
| Cikkszám: | 127733 |
| EAN kód: | 5997374104487 |
| Balatonlellei raktár: | 10 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 251 |
| Garancia: | 1 év gyártói garancia + 1 év szavatosság garancia |
| Keresztmetszet (mm2): | 24 |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 10 darab |
| Magasság: | 24 mm |
| Mélység: | 29.2 mm |
| Szegedi raktár: | 8 |
| Szín: | natúr |
| Termék adatok: | 25mm2, 450VAC, 80A, PE |
| Típus: | Flexibilis sorozatkapocs "U"-profil |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány: | -20-75 C° |
| Vámtarifa kód: | 8536901000 |