Apple - Watch 4-5 (44 mm), Kijelzővédő fólia, ütésálló fólia (az íves részre nem hajlik rá! ), Tempered Glass (üveg), Hybrid Glass, fekete
0 / 5
0 / 5
A Hofi egy kiváló minőségű hibrid üveg, amely kombinálja az edzett üveg tartósságát és a védőfólia rugalmasságát. A kerámia bevonatok alapján tervezett kiegészítő kialakítása 7H keménységet biztosít. A felső oleofób réteg kiküszöböli az ujjlenyomatokat, a kristály tiszta átlátszósága és kis vastagsága (0,3 mm) biztosítja a teljes képtelítettséget és a nagy érintési érzékenységet. A hibrid üveg tökéletesen védi a készülék kijelzőjét a karcolásoktól és ütésektől. A Hofi Hybrid hibrid üveg biztonságosan használható kiegészítő, amely összetörés közben nem morzsolódik. Fólia és üveg flexibilis hibridje. Főbb jellemzői: -7H keménységű -0,3 mm vastagságú -Könnyű a felhelyezése. -Fenntartja a kijelző érzékenységét. -Pontosan illeszkedik (méretpontos). Figyelem! A fólia / üvegfólia felhelyezése ELŐTT kérjük, minden esetben hasonlítsák a terméket a készülékhez, megbizonyosodva arról, hogy a termék nem mérethibás és pontosan illeszkedik. Amennyiben ez nem történik meg és a mérethibás fóliát felhelyezi, abban az esetben a garanciát nem tudjuk vállalni! Az üvegfóliák tudatos kialakításából adódóan - készüléktől függően kisebbek minden irányból, mint az adott készülék - lehetőséget biztosítanak szilikon tokok, műanyag tokok problémamentes használatára. A fentiekben leírt méretkülönbségből adódó esetleges reklamációs igényt ezért nem áll módunkban elfogadni! Ez a termék utángyártott és nem az Apple Inc. vagy leányvállalata által került legyártásra. Továbbá a gyártó nem áll gazdasági kapcsolatban az Apple Inc. -el vagy annak leányvállalataival. Amennyiben ultrahangos ujjlenyomat leolvasó készülékkel rendelkezik, nem tudjuk, garantálni, hogy működni fog a leolvasó a fóliával vagy üveggel. Fon tos tudnivaló !! A szakszerűtlen felhelyezésből adódó hibák miatt reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Apple Watch 4 (44 mm), Apple Watch 5 (44 mm)
| Termék ID: | #6133052 |
| EAN kód: | 5906735416251 |
| Alkalmazás típusa fólia: | Képernyő |
| Anyag: | Üveg |
| Extra: | 7H keménység |
| Garancia: | 1 |
| Kedvezmény: | 0 % |
| készlet: | Raktárról azonnal |
| Készülék típus: | Watch 4 (44 mm), Watch 5 (44 mm) |
| Készülék típus (összevonáshoz): | Watch 4 (44 mm), Watch 5 (44 mm) |
| Méret: | 0.30mm |
| Szín: | átlátszó, fekete |
| Termék típus: | Okosóra üvegfólia |
| Termék típus fólia: | Átlátszó |