Apple - Watch 7 (45mm), Kijelzővédő fólia, ütésálló fólia (az íves részre is! ), Tempered Glass (edzett üveg), Spigen Pro Ez Fit, fekete, 2 db / csomag
5 / 5
5 / 5
A Spigen Proflex EZ Fit teljes kijelzővédő üveg forradalmian új megoldást kínál eszköze kijelzőjének védelmére. A gyártó a terméket egy szerelőkerettel látta el, így könnyedén felhelyezheti készülérékre úgy, hogy a lehető legpontosabban illesztkedjen a megfelelő helyre. Az üveglap 8H keménységű, így ellenáll a sérüléseknek, valamint egy különleges védőrétegnek köszönhetően nem hagynak nyomot rajta a különböző szennyeződések. A kijelzővédő üveg nem kompatibilis egyéb védőtokokkal. Telepítési útmutató: -Fürdés után a fürdőszobában képződött pára hatására a levegőből eltűnnek az apró porszemek, így javasoljuk itt helyezze fel a kijelzővédő üveget. -Alaposan tisztítsa és zsírtalanítsa készüléke kijelzőjét. -Helyezze a keretet a kijelzőre. -Távolítsa el a keretet és a védőfóliát. -Finom körkörös mozdulatokkal simítsa ki az apró légbuborékokat az üveglap alól, ezzel segítve, hogy a ragasztóréteg a kijezőhöz tapadjon. Főbb jellemzői: -Minőségi, edzett üveglap -Könnyű felhelyezés -0,2 mm vastagság -8H-s üvegkeménység -Tökéletesen méretpontos -Teljesen átlátszó -Nem homályosítja a kijelzőt -Rendkívül hatékony védelmet nyújt a karcolásokkal és sérülésekkel szemben -A csomag 2 db üvegfóliát és 1 db a felrakást segítő segéd keretet tartalmaz. -Az Apple Watch tokokkal nem kompatibilis. Figyelem! A fólia / üvegfólia felhelyezése ELŐTT kérjük, minden esetben hasonlítsák a terméket a készülékhez, megbizonyosodva arról, hogy a termék nem mérethibás és pontosan illeszkedik. Amennyiben ez nem történik meg és a mérethibás fóliát felhelyezi, abban az esetben a garanciát nem tudjuk vállalni! Ez a termék utángyártott és nem az Apple Inc. vagy leányvállalata által került legyártásra. Továbbá a gyártó nem áll gazdasági kapcsolatban az Apple Inc. -el vagy annak leányvállalataival. Amennyiben ultrahangos ujjlenyomat leolvasó készülékkel rendelkezik, nem tudjuk, garantálni, hogy működni fog a leolvasó a fóliával vagy üveggel. Fon tos tudnivaló !! A szakszerűtlen felhelyezésből adódó hibák miatt reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Apple Watch 7 (45 mm)
| Termék ID: | #6130715 |
| EAN kód: | RS121426 |
| Alkalmazás típusa fólia: | Képernyő |
| Anyag: | Üveg |
| Garancia: | 1 |
| Kedvezmény: | 0 % |
| készlet: | Raktárról azonnal |
| Készülék típus: | Watch 7 (45 mm) |
| Készülék típus (összevonáshoz): | Watch 7 (45 mm) |
| Méret: | 0.20mm |
| Szín: | fekete |
| Termék típus: | Okosóra üvegfólia |
| Termék típus fólia: | Átlátszó |
| Új készlet érkezik: | Beérkezés alatt |