Calvin Klein - CKJ22613 002 (CKJ22613 002)
0 / 5
0 / 5
A Calvin Klein Jeans CKJ22613 002 optikai keret formatervezése során a minimalizmus és az elegancia kapja a főszerepet. A Calvin Klein optikai keretek viselése során a kényelem és a tartósság garantált. A könnyű anyagok és a precíz kidolgozás biztosítják, hogy a keretek kényelmesek legyenek hosszú távú viselet esetén is. A dizájn során nagy figyelmet fordítanak a részletekre, például a jól megmunkált zsanérokra és a pontos illeszkedésre, így a keretek stabilak és tartósak.
| Termék ID: | #7401615 |
| Cikkszám: | CKJ22613 002 |
| Hídhossz: | 18 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 55 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 145 mm |