Dorko - DRK5009 C4 (DRK5009 C4)
0 / 5
0 / 5
A Dorko DRK5009 C4 optikai keret szintén a márka fiatalos és dinamikus dizájnját tükrözi. A Dorko keretek azok számára készültek, akik a mindennapi viseletben is szeretnék kifejezni egyedi stílusukat. A Dorko termékei a magyar kultúrából és az utcai divatból merítenek inspirációt, és kreatív, merész dizájnjaikkal tűnnek ki a piacon.
| Termék ID: | #7401509 |
| Cikkszám: | DRK5009 C4 |
| Hídhossz: | 17 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 56 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 150 mm |