Dorko - DRK6007 C3 (DRK6007 C3)
0 / 5
0 / 5
A Dorko DRK6007 C3 optikai keret szintén a márka fiatalos és dinamikus dizájnját tükrözi. A Dorko keretek azok számára készültek, akik a mindennapi viseletben is szeretnék kifejezni egyedi stílusukat. A Dorko termékei a magyar kultúrából és az utcai divatból merítenek inspirációt, és kreatív, merész dizájnjaikkal tűnnek ki a piacon.
| Termék ID: | #7401532 |
| Cikkszám: | DRK6007 C3 |
| Hídhossz: | 16 mm |
| Keret forma: | Macska |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 53 mm |
| Nem: | Női |
| Szárhossz: | 140 mm |