Dorko - DRK6043 C3 (DRK6043 C3)
0 / 5
0 / 5
A Dorko DRK6043 C3 optikai keret szintén a márka fiatalos és dinamikus dizájnját tükrözi. A Dorko keretek azok számára készültek, akik a mindennapi viseletben is szeretnék kifejezni egyedi stílusukat. A Dorko termékei a magyar kultúrából és az utcai divatból merítenek inspirációt, és kreatív, merész dizájnjaikkal tűnnek ki a piacon.
| Termék ID: | #7401627 |
| Cikkszám: | DRK6043 C3 |
| Hídhossz: | 17 mm |
| Keret forma: | Pillangó |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 54 mm |
| Nem: | Női |
| Szárhossz: | 145 mm |