Gant - GA3229 091 (GA3229 091)
0 / 5
0 / 5
A Gant GA3229 091 optikai keret a márka klasszikus és sportos stílusát tükrözi, ötvözve a modern dizájnt és a tartósságot. A Gant márka a klasszikus amerikai sportos elegancia és a modern stílus ötvözeteként ismert. 1949-ben alapította Bernard Gantmacher az Egyesült Államokban. A márka sportos, mégis kifinomult öltözködésre összpontosít. Az évtizedek során a Gant globálisan elismertté vált, híres a minőségi anyaghasználatáról és a részletekre való odafigyeléséről.
| Termék ID: | #7401508 |
| Cikkszám: | GA3229 091 |
| Hídhossz: | 16 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 53 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 145 mm |