Gucci - 0384O 001 55 (0384O 001 55)
0 / 5
0 / 5
A Gucci 0384O 001 55 optikai keretet a merész és egyedi formatervezés jellemzi, amelyek egyszerre elegáns és figyelemfelkeltő. A Gucci optikai keretek a márka jellegzetes stílusát és luxusát viszik át a szemüvegek világába. A Gucci, amelyet 1921-ben alapítottak Firenzében, azóta a divatvilág egyik vezető nevévé vált, híres a kiváló kézművességről, innovatív dizájnról és az elegancia egyedi megközelítéséről. Ez a kifinomultság és kreativitás tökéletesen tükröződik a Gucci optikai kereteiben is.
| Termék ID: | #7401630 |
| Cikkszám: | 0384O 001 55 |
| Hídhossz: | 16 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 55 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 145 mm |