GUESS - GU50074 002 (GU50074 002)
0 / 5
0 / 5
A Guess GU50074 002 optikai keret a márka jellegzetes fiatalos és divatos stílusát hozza el a szemüvegkeretek világába. A márka a modern, trendkövető dizájn és a kaliforniai életstílus megtestesítője, amely minden Guess termékben, így az optikai keretekben is megjelenik.
| Termék ID: | #7401504 |
| Cikkszám: | GU50074 002 |
| Hídhossz: | 20 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 52 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 145 mm |