Guy Laroche - GL76442243 (GL76442243)
0 / 5
0 / 5
Szállítás: 1-2 hét
| Termék ID: | #7401403 |
| Ajánlott életkor: | 16-100 év |
| Híd szélessége: | 22 mm |
| Keret formája: | kerek |
| Keret színe: | fekete |
| Keret típusa: | damilos keret |
| Méret: | 50 mm |
| Nem: | női keret |
| Orrtámasz alapanyaga: | szilikon |
| Szár hossza: | 150 mm |
| Szemüveg típusa: | optikai |
| Szemüvegtok: | AJÁNDÉK |
| Törlőkendő: | AJÁNDÉK |