kübik - férfi optikai keret - KK4011C2 (KK4011C2)
0 / 5
0 / 5
Kübik Cos kollekció férfi modellje. Sötétbarna színezése melegséget sugároz, díszítése mindösszesen a szárában lévő ezüst márkajelzés. Acetát anyagának köszönhetően kényelmes, öröm felvenni. Egyszerű, letisztult mégis rendkívül csinos, így mindazon férfiaknak bátran ajánljuk, akik egy univerzáis, minden alkalomra viselhető keretet szeretnének.
| Termék ID: | #7401537 |
| Ajánlott életkor: | 17-100 év |
| Híd szélessége: | 17 mm |
| Keret formája: | szögletes |
| Keret színe: | barna |
| Keret típusa: | teljes keret |
| Méret: | 55 mm |
| Nem: | férfi keret |
| Orrtámasz alapanyaga: | acetát |
| Szár hossza: | 145 mm |
| Szemüveg típusa: | optikai |
| Szemüvegtok: | AJÁNDÉK |
| Törlőkendő: | AJÁNDÉK |