kübik - KC509401 (KC509401)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #7407590 |
| Ajánlott életkor: | 17-100 év |
| Híd szélessége: | 16 mm |
| Keret formája: | ovális |
| Keret színe: | fekete |
| Keret típusa: | teljes keret |
| Méret: | 53 mm |
| Nem: | női keret |
| Szár hossza: | 140 mm |
| Szemüveg típusa: | optikai |
| Szemüvegtok: | AJÁNDÉK |
| Törlőkendő: | AJÁNDÉK |