Retro - RR151+C C4 (RR151+C C4)
0 / 5
0 / 5
A Retro RR151+C C4 clip-on funkcióval ellátott optikai keretek különösen népszerűek a Retro márka kínálatában, mivel ezek a keretek két funkciót egyesítenek egy kiegészítőben. A clip-on lencsék könnyedén és stabilan rögzíthetők a keretre, lehetővé téve, hogy a viselők egyszerűen váltsanak az optikai és napszemüveg használata között. A clip-on lencsék gyakran UV-védelemmel és polarizált opcióval érhetők el, ami extra védelmet nyújt a szemek számára a napsütéses napokon.
| Termék ID: | #7401407 |
| Cikkszám: | RR151+C C4 |
| Hídhossz: | 20 mm |
| Keret forma: | Ovális |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 49 mm |
| Nem: | Női |
| Szárhossz: | 140 mm |