Retro - RR4912+C C1 (RR4912+C C1)
0 / 5
0 / 5
A Retro RR4912+C C1 optikai keret a márka stílusos megközelítését viszi tovább a látáskorrekciós eszközök világába is. Ez a keret kiválóan kombinálja a divatos megjelenést a funkcionalitással, így ideális választást jelent a mindennapi használatra. A Retro optikai kereteket a modern formák és a trendkövető dizájn jellemzi. A keretek között megtalálhatók a klasszikus, visszafogott darabok, valamint a modernebb, feltűnőbb formák is.
| Termék ID: | #7401475 |
| Cikkszám: | RR4912+C C1 |
| Hídhossz: | 19 mm |
| Keret forma: | Ovális |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 58 mm |
| Nem: | Férfi |
| Szárhossz: | 150 mm |