Retro - RR819 C4 (RR819 C4)
0 / 5
0 / 5
A Retro RR819 C4 optikai keret a márka stílusos megközelítését viszi tovább a látáskorrekciós eszközök világába is. Ez a keret kiválóan kombinálja a divatos megjelenést a funkcionalitással, így ideális választást jelent a mindennapi használatra. A Retro optikai kereteket a modern formák és a trendkövető dizájn jellemzi. A keretek között megtalálhatók a klasszikus, visszafogott darabok, valamint a modernebb, feltűnőbb formák is.
| Termék ID: | #7401468 |
| Cikkszám: | RR819 C4 |
| Hídhossz: | 17 mm |
| Keret forma: | Szögletes |
| Keret típus: | Teli |
| Méret: | 51 mm |
| Nem: | Női |
| Szárhossz: | 135 mm |