BORA - vezetősín, 61 cm
0 / 5
0 / 5
Ez a BORA vezetősín lehetővé teszi a pontos és egyenes vágást gyorsan és egyszerűen. Extrudált alumíniumból készült, melynek magas az ellenálló képessége. Rögzítse a kívánt anyaghoz az alsó oldalon található tolható kapoccsal. Kompatibilis a BORA márkájú körfűrésztalppal. A sín meghosszabbítható az azonos márkájú kiegészítők segítségével. Maximális hossza 61 cm. Tömege mindössze 400 g. Mondjon búcsút a ferde vágásoknak! A BORA márkájú vezetősínnek köszönhetően már nem fogja Önt kínozni ez a probléma. A vezetősín megkönnyíti az egyenes és pontos vágást, fafelületek vagy keskeny fémlemezek fűrész segítségével történő vágása során. A sín rögzítéséhez egyszerűen állítsa be a szorító végét a kívánt hosszra és rögzítse azt. A vezetősín használata a legegyszerűbb módszer az egyenes és pontos vágások kivitelezéséhez. Alkalmas ezermesterek és barkácsolók számára is. A terméken metrikus és angolszász skálázás is található.
| Termék ID: | #5880776 |
| Anyag: | extrudált alumínium |
| Bővíthetőség: | igen |
| Hossz: | 61 cm |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Mennyiség: | 1 |
| Skálázás: | metrikus és angolszász |
| Szélesség: | 7,6 cm |
| Tömeg: | 400 g |