BORA - vezetősín hosszabbító adapter, 127 cm
0 / 5
0 / 5
Ez az adapter lehetővé teszi a BORA vezetősín 127 cm-rel való meghosszabbítását. Extrudált alumíniumból készült, melynek magas az ellenálló képessége. Kompatibilis a BORA márkájú körfűrésztalppal. Tömege mindössze 700 g. Mondjon búcsút a ferde vágásoknak! A vezetősín megkönnyíti az egyenes és pontos vágást fafelületek vagy keskeny fémlemezek fűrész segítségével történő darabolása során. A sín rögzítéséhez egyszerűen állítsa be a szorító végét a kívánt hosszra és rögzítse azt. A vezetősín használata a legegyszerűbb módszer az egyenes és pontos vágások kivitelezéséhez. Alkalmas ezermesterek és barkácsolók számára is. A terméken metrikus és angolszász skálázás is található.
| Termék ID: | #5881855 |
| Anyag: | extrudált alumínium |
| Hossz: | 127 cm |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Mennyiség: | 1 |
| Skálázás: | metrikus és angolszász |
| Szélesség: | 7,6 cm |
| Tömeg: | 700 g |