CreArt - Ragasztó Stick 11x200 mm 5 Darab/Csomag (FBCB0011)
0 / 5
0 / 5
Ragasztópisztoly és ahhoz tartozó ragasztó rúd dekorációs és kreatív felhasználásra. Cre Art ragasztó stick 11x200 mm, 5 db/csomag. Ragasztópisztolyhoz használható 20 cm hosszú, átlátszó szilikon rúd 5 db-os csomagban. A ragasztórúd hő hatására megolvad, ragasztópisztoly segítségével könnyen és pontosan adagolható. Ideális kreatív díszek készítéséhez, dekorációs elemekhez.
| Termék ID: | #5880407 |
| Cikkszám: | FBCB0011 |
| EAN kód: | 5996368065186 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 21.1 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 1.2 cm |
| Ragasztó rúd mérete (mm): | 11x200 |
| Ragasztó rúd színe: | Átlátszó |
| Súly (gr): | 100 gr |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 7.6 cm |
| Terméktípus: | Ragasztópisztoly stick |