CreArt - Ragasztó Stick 7x200 mm 5 Darab/Csomag (FBCB0029)
0 / 5
0 / 5
Ragasztópisztoly és ahhoz tartozó ragasztó rúd dekorációs és kreatív felhasználásra. Cre Art ragasztó stick 7x200 mm, 5 db/csomag. Ragasztópisztolyhoz használható 20 cm hosszú, átlátszó keratin rúd. 5 db-os csomagban. A ragasztórúd hő hatására megolvad, ragasztópisztoly segítségével könnyen és pontosan adagolható. Ideális kreatív díszek készítéséhez, dekorációs elemekhez. 15 watt-os ragasztópisztollyal is komaptibilis.
| Termék ID: | #5880821 |
| Cikkszám: | FBCB0029 |
| EAN kód: | 5996368065179 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 24.8 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 0.8 cm |
| Ragasztó rúd mérete (mm): | 7x200 |
| Ragasztó rúd színe: | Átlátszó |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 8.2 cm |
| Terméktípus: | Ragasztópisztoly stick |