Extol - Craft 99325 pneumatikus PE spirál légtömlő, 6/8 mm, 10 m (1/4") (99325)
0 / 5
0 / 5
Pneumatikus spirál légtömlő 1/4"-os gyorscsatlakozó PE ( polietilén) Az Extol Craft PE ( polietilén ) spirál légtömlő különféle kompresszorokhoz használható. 1/4"-os gyorscsatlakozóval lett ellátva. Belső/külső átmérő: 6/8 mm Üzemi nyomás: 8-9 bar Robbanó nyomás: 23-25 bar
| Termék ID: | #5892108 |
| Cikkszám: | 99325 |
| anyagminőség: | PE (polietilén) |
| belső tömlő átmérő (mm): | 6 mm |
| csatlakozás: | gyorscsatlakozás, 1/4" |
| külső tömlő átmérő (mm): | 8 mm |
| robbanó nyomás tartomány (bar): | 23-25 bar |
| típus: | 99325 |
| tömlőhossz (m): | 10 méter |
| üzemi nyomás (min-max) (bar): | 8-9 bar |