Extol - Premium 8865147 pneumatikus gumi légtömlő (egyenes), 6/12 mm, 10 m (1/4") (8865147)
0 / 5
0 / 5
Pneumatikus egyenes légtömlő 1/4"-os gyorscsatlakozó Gumi Az Extol Premium egyenes, gumi légtömlő különféle kompresszorokhoz használható. 1/4"-os gyorscsatlakozókkal lett ellátva. Tépőzárrakkal ellátva a könnyebb tárolás érdekében. Belső/külső átmérő: 6/12 mm Max üzemi nyomás: 21 bar Robbanó nyomás: 62 bar Üzemi hőmérséklet: -30 - +60 o C
| Termék ID: | #5892174 |
| Cikkszám: | 8865147 |
| anyagminőség: | gumi |
| belső tömlő átmérő (mm): | 6 mm |
| csatlakozás: | gyorscsatlakozás, 1/4" |
| külső tömlő átmérő (mm): | 12 mm |
| max nyomás (bar): | 21 bar |
| működési hőmérséklet tartomány (°C): | -30-60 °C |
| robbanó nyomás (bar): | 62 bar |
| típus: | 8865147 |
| tömlőhossz (m): | 10 méter |