FUNASAW - multifunkcionális kézi fűrész karbid bevonattal - 200 mm
0 / 5
0 / 5
Speciális acél pengével, karbid porral bevont éllel a vas, réz, ólomcsövek, alumínium, könnyűfém ötvözetek és PVC vágásához. A FUNASAW fűrész fő jellemzői: ✅ Kompakt multifunkcionális kézi fűrész ✅ Vas és színesfémek vágására tervezve ✅ Műanyag markolat ✅ Vastagsága 0,65 mm ✅ Hosszúsága 200 mm ✅ Csomagonként 1 db ✅ Japánban készült
| Termék ID: | #5881085 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Erre tervezve: | vas és lágyfémek |
| Hosszúság: | 335 mm |
| Súly: | 64 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 4,2 mm |
| Vastagság: | 0,65 mm |