GYOKUCHO - fémvágó tartalékpenge - 80 mm
0 / 5
0 / 5
A GYOKUCHO fémvágó tartalékpenge sokoldalú és tartós megoldás a vágási igényekre. Kifejezetten alumíniumprofilok és fémcsövek vágására tervezték. Ez a penge húzómozdulattal könnyedén vágja át az anyagokat. Különleges hőkezelése biztosítja, hogy a penge ne törjön el, így hosszú élettartamot és megbízhatóságot nyújt. 18 x 110 x 0,5 mm méretű és 8 g súlyú, kompatibilis bármilyen L-típusú vágóval. Különleges felületkezelésének köszönhetően rozsdamentes, így biztosítja a tartósságot és teljesítményt az idő múlásával. Az eszköz fő jellemzői: ✅ Alumíniumhoz és fémcsövekhez tervezve ✅ Tartósságot biztosító speciális hőkezelés ✅ Rozsdamentes felületkezelés ✅ Kompatibilis az L-típusú vágókkal
| Termék ID: | #5886828 |
| Alkalmazás: | fa, bambusz, PVC |
| Fog centiméterenként: | 7,7 |
| Fogtávolság: | 1,3 mm |
| Modell: | Speciális |
| Pengehossz: | 80 mm |
| Pengevastagság: | 0,45 mm |
| Pengevég: | egyenes |
| Származási ország: | Japán |
| Típus: | húzófűrész |