Hafner Pneumatika - Szűrő - 10 bar - 20 - fém pohár - félautomata 1/2 colos - méret 2 - techtomat-shop - 12 790 Ft
0 / 5
0 / 5
Szűrő egység | félautomata kondenzátum-leeresztéssel | 15 bar - 20 mikron | Klasszik széria
| Termék ID: | #5883551 |
| Átáramlás: | 4300 Nl/min |
| Csatlakozás: | G 1/2" |
| Építési méret: | 2 |
| Megnevezés: | Szűrő egység - 15 bar - 20 mikron (A-1) |
| Szűrési finomság: | 20 mikron |
| Tipusszám: | F-212-20HA |
| Üzemi nyomás: | 10 bar |