PICUS - pótfűrészlap készlet fa és fém vágásához - 2 db
0 / 5
0 / 5
Két darabos cserélhető acél fűrészlap készlet forgácsfűrészhez a PICUS márkától. A PICUS fűrészlapok fő jellemzői: ✅ Cserélhető fűrészlapok ✅ Fa, fém és műanyag vágására tervezve ✅ Vastagsága 1 mm ✅ Hosszúsága 163 mm ✅ 2 db a csomagban
| Termék ID: | #5885638 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 2 |
| Erre tervezve: | acél, titán, fa, műanyag |
| Hosszúság: | 163 mm |
| Súly: | 4 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 14 mm |
| Vastagság: | 5 mm |