Pony Jorgensen - vezetősín - 127 cm
0 / 5
0 / 5
A PONY JORGENSEN professzionális vezetősín alkalmas körfűrészekkel, dekopírfűrészekkel és marógépekkel való egyenes és hosszú vágásokra. A masszív mechanika és sín könnyű a felhasznált anyagok – műanyag és alumínium – miatt. Ehhez a vezetősínhez 127 cm hosszúságú PONY JORGENSEN hosszabbító darab vásárolható. Egyszerű összekapcsolással egy adapter segítségével, egy összesen 254 cm hosszúságú vezetősínné alakíthatók. A mechanizmus tartalmaz belső csúszásgátló gumit, így eleinte enyhe ellenállás érezhető jó tapadás miatt, pontosan a helyén tartva azt. A PONY JORGENSEN vezetősín jellemzői: ✅ Professzionális vezetősín ✅ Körfűrészekre és egyenes fűrészekre tervezve ✅ Hosszúsága 50" = 127 cm ✅ Tartós műanyagból készült mechanika ✅ Robusztus alumíniumsín ✅ Egyszerű rögzítés a munkapadhoz
| Termék ID: | #5881529 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Bővíthető: | igen |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Hosszúság: | 1,61 m |
| Magasság: | 80 mm |
| Mérőskála: | angolszász |
| Munkahossz: | 127 cm |
| Súly: | 1270 g |
| Szélesség: | 80 mm |