Rodcraft - 6 mm-es tömlőcsatlakozós gyorscsatlokó kuplung
0 / 5
0 / 5
Univerzális, sárgaréz gyorscsatlakozó kuplung Német / Euro szabványú ipari profil. Kis tömeg, ergonomikus kialakítás.
| Termék ID: | #5882075 |
| Cikkszám: | RC-8951011790 |
| Anyaga: | sárgaréz |
| Belső átmérő/keresztmetszet: | 7,2 mm / 40 mm2 |
| Kompatibilitás: | Rectus 25, Rectus 26 |
| Légszállítás -∆P 0,2 bar: | 600 l/min |
| Légszállítás -∆P 0,5 bar: | 996 l/min |
| Max nyomás: | 35 bar |
| Megnevezés: | 6 mm-es tömlővéges gyorscsatlokó kuplung |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi hőmérséklet tartomány: | -20 -100°C |