SENKICHI - Japán pótfűrészlap a SENKICHI SGPS-18 összecsukható fűrészhez - 120 mm
0 / 5
0 / 5
Kis méretű SENKICHI fűrészhez való pótlap, amely megkönnyíti a kerti munkákat. A SENKICHI pótfűrészlap fő jellemzői: ✅ Pótfűrészlap ✅ SGPS-18 fűrészhez való ✅ Durva, nagyon éles fogak ✅ Edzett acél ✅ Japánban készült
| Termék ID: | #5885877 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Erre tervezve: | fa, műanyag |
| Hosszúság: | 145 mm |
| Súly: | 20 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 28 mm |
| Vastagság: | 0,9 mm |