SHINTO - No22 japán pótfűrészlapok műgyantába öntött pengével - 2 db
0 / 5
0 / 5
Bimetál fűrészlapok készlete fémekhez. A fűrészlapok egy részét műgyantába öntötték. A SHINTO fűrészlapok fő jellemzői: ✅ Pótfűrészlapok ✅ Fémekhez ✅ 2 db a csomagban ✅ Cserélhető fűrészlap ✅ Hosszúsága 250 mm ✅ Vastagsága 2 mm ✅ Fogak száma: 24 TPI ✅ Japánban készült
| Termék ID: | #5880113 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 2 |
| Erre tervezve: | fém |
| Fog hüvelyenként: | 24 |
| Hosszúság: | 250 mm |
| Súly: | 20 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 13 mm |
| Vastagság: | 2 mm |