SHINTO - No23 japán pótfűrészlapok fémhez - 3 db
0 / 5
0 / 5
Egy készlet acél fűrészlap lágyfémekhez. HSS-acélból készültek. A SHINTO fűrészlapok fő jellemzői: ✅ Pótfűrészlapok ✅ Fémekhez ✅ 3 db a csomagban ✅ Cserélhető fűrészlap ✅ Hosszúsága 250 mm ✅ Vastagsága 0,5 mm ✅ Fogak száma: 24 TPI ✅ Japánban készült
| Termék ID: | #5882056 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 3 |
| Erre tervezve: | fém |
| Fog hüvelyenként: | 24 |
| Hosszúság: | 250 mm |
| Súly: | 15 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 12 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |