SHINWA - japán vezetővonalzó (300 mm)
0 / 5
0 / 5
Fémből készült, masszív párhuzamos ütköző körfűrészekhez a japán SHINWA márkától, mely vezetőként is szolgál. Robosztus, festett acélszerkezet. A legtöbb körfűrésszel használható. Mérőskála 0-tól 300 mm-ig az egyszerű mérések és jelölések kivitelezése érdekében. Karabinerre akasztható, így elkerülhető az eszköz leejtése. A vágott anyag védelme érdekében a vonalzó egyes részei gumírozottak. A vezetővonalzó főbb tulajdonságai: ✅ Párhuzamos ütköző és vezető ✅ A legtöbb körfűrésszel használható ✅ Gumi hátlap a vágandó felület megóvása érdekében ✅ Skála 0-300 mm-ig ✅ Karabinerre akasztható ✅ Masszív, robusztus kialakítás
| Termék ID: | #5879227 |
| Anyag: | fém, gumi |
| Hosszúság: | 380 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Skálázás: | metrikus |
| Szélesség: | 280 mm |
| Tömeg: | 530 g |
| Vastagság: | 5 mm |