SK11 - pótfűrészlap japán multifunkciós vágóeszközhöz - kör alakú kivágásokhoz
0 / 5
0 / 5
A cserélhető pengékkel rendelkező japán multifunkciós vágóeszköz számára tervezték az SK11-től. Egy megbízható darab, amely mindig kéznél van, amikor szükség van rá. Vannak helyzetek, amikor egyszerűen nem áll minden szükséges eszközök rendelkezésre – ám ez a kés a zsebben elfér, és több mint egy helyzetet menthet meg. Az SK11 fűrészlap jellemzői: ✅ Kiváló minőségű acélból készült ✅ Hosszú élettartam ✅ Kompatibilis az SK11 japán multifunkciós vágóval ✅ Könnyen cserélhető ✅ Faanyagok, furnérlemez és gipszkarton vágása ✅ Kör alakú kivágásokhoz ✅ Polírozott fényes felület ✅ A fogazott rész hossza 80 mm ✅ Japánban készült Az SK11 márkáról bővebben Hagyományos japán eszközök és kellékek gyártója kézművesek számára. Az SK11 cég története 1897-ig nyúlik vissza, nevének kiejtése EszuKe Icsicsi vagy esz-ká tizenegy, ahol az SK az Steel Koga rövidítése. Az SK11 alapítása óta foglalkozik szerszámok gyártásával kiváló minőségű lágyított, később rozsdamentes acélból és
| Termék ID: | #5880665 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Erre tervezve: | fa, furnérlemez, gipszkarton |
| Felületkezelés: | polírozott felület |
| Hosszúság: | 114 mm |
| Magasság: | 0,7 mm |
| Súly: | 3 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 18 mm |