SK11 - pótfűrészlap japán multifunkciós vágóeszközhöz - lágyfémekhez
0 / 5
0 / 5
A cserélhető pengékkel rendelkező japán multifunkciós vágóeszköz számára tervezték az SK11-től. Egy megbízható darab, amely mindig kéznél van, amikor szükség van rá. Vannak helyzetek, amikor egyszerűen nem áll minden szükséges eszközök rendelkezésre – ám ez a kés a zsebben elfér, és több mint egy helyzetet menthet meg. A SK11 fűrészlap jellemzői: ✅ Kiváló minőségű acélból készült ✅ Hosszantartó élesség ✅ Kompatibilis az SK11 japán multifunkciós vágóval ✅ Könnyen cserélhető ✅ Alumínium, réz, sárgaréz és kemény műanyagok vágására ✅ Fekete bevonat ✅ A fogazott rész hossza 80 mm ✅ Japánban készült Az SK11 márkáról bővebben Hagyományos japán eszközök és kellékek gyártója kézművesek számára. Az SK11 cég története 1897-ig nyúlik vissza, nevének kiejtése EszuKe Icsicsi vagy esz-ká tizenegy, ahol az SK az Steel Koga rövidítése. Az SK11 alapítása óta foglalkozik szerszámok gyártásával kiváló minőségű lágyított, később rozsdamentes acélból és szerszámacélból.
| Termék ID: | #5881340 |
| Anyag: | acél |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Erre tervezve: | alumínium, réz, rézötvözet és kemény műanyag |
| Felületkezelés: | fekete |
| Hosszúság: | 108 mm |
| Magasság: | 0,5 mm |
| Súly: | 7 g |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 18 mm |