TOYA - YT-24230 Pneumatikus tömlő 1/4" 6, 5 mm x 10 m (YT-24230)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5885512 |
| EAN kód: | 5906083051449 |
| Category: | Otthon és kert > Szerszám kiegészítő |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | HYBRID AIR HOSE 1/4" 10M |
| Kéziszerszám változat: | Hibrid tömlő |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1-ckl7wqSbXjJhmbrlR7JH58OvrNUl7-z/view?usp=share_link |
| Tömlő belső átmérője: | 6,5mm |
| Tömlő hossza: | 10m |