TOYA - YT-28953 Dörzsár állítható 10 -10, 75 mm (YT-28953)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5886391 |
| EAN kód: | 5906083289538 |
| Befogás: | Négyszögbefogás 5,5 mm |
| Category: | Otthon és kert > Egyéb kéziszerszám |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | ADJUSTABLE HAND REAMER HSS 10-10.75MM |
| Méret: | 10 - 10,75 mm |
| Munkahossz: | 37,5 mm |
| Teljes hossz: | 125 mm |