TOYA - YT-28955 Dörzsár állítható 11, 75 -12, 75 mm (YT-28955)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5880620 |
| EAN kód: | 5906083289552 |
| Befogás: | Négyszögbefogás 7,5 mm |
| Category: | Otthon és kert > Egyéb kéziszerszám |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | ADJUSTABLE HAND REAMER HSS 11.75-12.75MM |
| Méret: | 11,75 - 12,75 mm |
| Munkahossz: | 41 mm |
| Teljes hossz: | 135 mm |